Актуально!
Актуально!
Актуально!
Ювілейний XXV Міжнародний фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини» в урочищі Бичова
Важливо
Новими зірками на «Алеї зірок» у День міста в Тернополі вшанували військових
Новини
У Тернополі вшанували пам’ять полеглих захисників України та вручили відзнаки-звання «Почесний громадянин Тернопільської області»
Тернополянка була настільки п’яною, що навіть не змогла відчини автомобіль
«На вулиці Листопадовій дівчина плаче і не може відчинити автомобіль», — таке звернення від заявника почув екіпаж тернопільських патрульних 22 жовтня, близько 4-ї години ранку.
Приїхавши на місце події інспектори знайшли дівчину, про яку повідомили.
«Вона була настільки п’яна, що не могла говорити, лише плакала і щораз повторювала, що за кермо не сідала. Ані адреси чи номер мобільного батьків громадянка так і не назвала. Ми доставили дівчину до відділку поліції, аби встановити особу», — розповідає патрульна Анастасія.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад півтисячі пішоходів уже оштрафували тернопільські патрульні
Згодом на спеціальну лінію 102 надійшов виклик про безвісти відсутню тернополянку. З’ясувалося, що це одна і та ж особа, яку знайшли патрульні. Інспектори повідомили про її місцезнаходження рідних.
Джерело: УПП Тернополя